ART / Etchings etc / Wood engraving 13778355
nr 1377 8355
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sweden. Signed, numbered 146/150, Stockholm, Sweden. Subject: 25x47cm, yttermått inklusive ram: 52x67cm,
WOOD ENGRAVING, Signerad, numrerad 146/150, Stockholmsmotiv. Motivet: 25x47cm, yttermått inklusive ram: 52x67cm
1000
SEK 1000
Monday February 8 2021
at 19:38:30
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Robot)
Svenolov Ehrén
Read more about Svenolov Ehrén